Chrzanowscy Development

Lokale usługowe w Lublinie

Planujesz rozpocząć własny biznes? Szukasz punktu o charakterze usługowym w dogodnej lokalizacji lub na nowym osiedlu? Ofertę wynajmu i kupna lokali użytkowych adresujemy do tych przedsiębiorców, którzy na rynku nieruchomości komercyjnych nie mogą znaleźć przestrzeni spełniających ich wymagania. Nasza oferta sprzedaży i wynajmu powierzchni usługowych, to kompleksowy wachlarz nowych obiektów dopasowanych do indywidualnych potrzeb i możliwości Klienta. Wszystkie inwestycje wyróżniają się rewelacyjną lokalizacją w centralnych dzielnicach Lublina, funkcjonalnością wnętrz, odpowiednimi paramentami technicznymi oraz estetycznym, ergonomicznym wykończeniem. Doskonała jakość wykończenia i możliwość aranżacji według własnych potrzeb sprawią, że kupno lokalu będzie wiązać się z prężnym rozwojem Twojej działalności. Nowe lokale użytkowe oferowane na sprzedaż, mogą być zaadaptowane na potrzeby gabinetów kosmetycznych i medycznych, salonów fryzjerskich, biur podróży, sklepów, oddziałów banków, aptek, gastronomii i innych instytucji i siedzib firm, w zależności od potrzeb Klienta.

Powierzchnia w sprzedaży: 160 m2
picture

Leonówka

Lublin, Botanik

Lokale usługowe zlokalizowane są na parterze budynków i posiadają przeszklone witryny od północnej strony budynków. Obecnie w ofercie lokale w budynkach: nr 2 oraz nr 3 i 4.

Sprzedaż i wynajem lokali użytkowych

Oferujemy kupno lokalu usługowego, dopasowanego do potrzeb, nawet tych najbardziej wygórowanych. Punkty położone są na parterze nowoczesnych budynków mieszkaniowych na terenie Lublina. Lokale oferowane na sprzedaż i wynajem przez Chrzanowscy Development charakteryzują się bezpośrednim wejściem z ulicy oraz dużymi i doskonale widocznymi witrynami. W okolicy znajduje się pełna, znakomicie rozbudowana infrastruktura, punkty handlowe i usługowe, nowa zabudowa mieszkalna oraz instytucje użytku publicznego. Inwestycje o charakterze usługowym, których kupno oferujemy naszym Klientom, są doskonale skomunikowane z centrum Lublina, zarówno dla zmotoryzowanych, jak i użytkowników komunikacji miejskiej. Bliskość głównych arterii, wygodny dojazd oraz możliwość zaparkowania auta to dodatkowy atut prowadzenia działalności w tej lokalizacji.

Biorąc pod uwagę różne wymagania Klientów oferujemy zarówno nowe lokale użytkowe na sprzedaż – dla osób dysponującym pewnym kapitałem finansowym inwestycyjnym, które mogą pozwolić sobie na kupno lokalu oraz punkty usługowe do wynajęcia dla Klientów, którzy nie chcą decydować się na obciążenie ryzykiem inwestycyjnym. Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia na rynku usług deweloperskich w Lublinie, nasza oferta jest rozbudowana i skonstruowana kompleksowo, aby zapewnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

do góry

Aktualności

30 marca 2018- biuro czynne w godzinach 8:00-14:002018-03-28

Informujemy, że dnia 30 marca 2018 roku nasze biuro będzie czynne do godziny 14:00.

Kontakt

Telefon:
(81) 740 37 87
Biuro sprzedaży:
Lublin, ul. W. Chodźki 27
Godziny otwarcia:
Poniedziałek- Piątek Godz. 8.00-17.00
Copyright by: Chrzanowscy Development Created by: milionoczu