Chrzanowscy Development

Nowe mieszkania w Lublinie

Znalezienie nowego mieszkania na rynku pierwotnym, które będzie w pełni odpowiadać potrzebom i oczekiwaniom, wcale nie jest łatwe. Deweloper Chrzanowscy Development wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferując nowoczesne mieszkania na sprzedaż z rynku pierwotnego, zlokalizowane w prestiżowych budynkach mieszkalnych. Wszystkie inwestycje to nowopowstałe lub będące trakcie realizacji osiedla na terenie Lublina. Oferowane inwestycje deweloperskie wyróżnia przede wszystkim kompleksowość i spójność urbanistyczna całego założenia, wysoki poziom estetyki wykończenia, dogodna lokalizacja i atrakcyjne ceny sprzedaży.

Pozostało mieszkań: 75
picture

Vieniava

Lublin, Spadochroniarzy

Jesteśmy w trakcie projektowania nowej inwestycji przy ul. Spadochroniarzy w Lublinie. Inwestycja będzie obejmowała budowę 2 budynków z 75 lokalami mieszkalnymi. Każdy budynek będzie miał 5 kondygnacji z garażem podziemnym.
Pozostało mieszkań: 11
picture

Leonówka bud. 8 - IV kwartał 2018 r.

Lublin, Botanik

Budynek nr 8 to VI etap inwestycji Osiedle Leonówka przy ul. Relaksowej. W ofercie mieszkania już od 39 - 114 m2. Termin przekazania do mieszkań do użytkowania to IV kwartał 2018 r.
Pozostało mieszkań: 11
picture

Leonówka bud. 7 - II kwartał 2018 r.

Lublin, Botanik

Budynek nr 7 to V etap inwestycji Osiedle Leonówka przy ul. Relaksowej. W ofercie mieszkania już od 39 - 114 m2. Termin przekazania do mieszkań do użytkowania to II kwartał 2018 r.
Pozostało mieszkań: 2
picture

Leonówka bud. 6 - IV kwartał 2017

Lublin, Botanik

IV etap realizacji inwestycji Leonówka przy ul. Relaksowej- budynek nr 6. Termin przekazania do użytkowania IV kwartał 2017 roku. W ofercie mieszkania o powierzchni od 39 do 119 m2.

Mieszkania od dewelopera Chrzanowscy Development

Deweloper Chrzanowscy Development od lat realizuje oferuje sprzedaż nowych mieszkań z rynku pierwotnego na terenie Lublina. Pragniemy, aby nasza oferta mieszkaniowa w maksymalnym stopniu spełniała oczekiwania naszych Klientów, dlatego z niezwykłą precyzją realizujemy nasze inwestycje deweloperskie, począwszy od projektu, po wykończenie mieszkań pod klucz. Stawiamy na funkcjonalność i estetykę mieszkań, tworząc nowoczesne osiedla, znakomicie wpisujące się w tkankę miejską Lublina. Jako deweloper z wieloletnim doświadczeniem na pierwotnym rynku nieruchomości, dbamy o to aby mieszkania miały optymalny metraż i dobrze rozplanowany układ funkcjonalny. W ofercie są mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, tak, aby atrakcyjne, nowe lokum znalazła zarówno rodzina z dziećmi, jak i inwestor szukający mieszkania pod wynajem. Wszystkie mieszkania na sprzedaż zaprojektowano z myślą o wygodzie przyszłych lokatorów. Sposób rozmieszczenia poszczególnych pomieszczeń powoduje, że mieszkania są słoneczne, ustawne i dają maksymalną możliwość wykorzystania przestrzeni, zapewniając dowolność aranżacji. Dla komfortu mieszkańców, mieszkania od dewelopera Chrzanowscy Development posiadają przynależne miejsca postojowe w hali garażowej oraz komórki lokatorskie, a w każdej klatce znajdą się windy.

Nasze działania deweloperskie skupiamy głównie w centralnych dzielnicach Lublina, ale również oferujemy mieszkania z rynku pierwotnego w spokojniejszych lokalizacjach oddalonych od Śródmieścia. Bez względu na położenie, wszystkie lokalizacje, które wybieramy dla naszych nowych inwestycji deweloperskich są dobrze skomunikowane z centrum oraz głównymi węzłami komunikacyjnymi. Dzięki temu mieszkania na sprzedaż, które znajdują się w naszej ofercie, to pierwszy krok do stworzenia znakomitej, sprzyjającej przestrzeni do życia.

do góry

Aktualności

30 marca 2018- biuro czynne w godzinach 8:00-14:002018-03-28

Informujemy, że dnia 30 marca 2018 roku nasze biuro będzie czynne do godziny 14:00.

Kontakt

Telefon:
(81) 740 37 87
Biuro sprzedaży:
Lublin, ul. W. Chodźki 27
Godziny otwarcia:
Poniedziałek- Piątek Godz. 8.00-17.00
Copyright by: Chrzanowscy Development Created by: milionoczu