Chrzanowscy Development

Powierzchnie biurowe w Lublinie

Lublin zapewnia doskonałe warunki do rozwoju nowych inwestycji oraz nawiązania relacji biznesowych i kontaktów handlowych. Bardzo dobrze zorganizowana infrastruktura oraz rozwinięta siatka komunikacyjna sprawiają, że do miasta z każdym rokiem więcej inwestorów z kraju i zza granicy. Osoby poszukujące powierzchni biurowej do wynajęcia lub na sprzedaż, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy lokale użytkowe i usługowe oraz pomieszczenia biurowe, znajdujące się w centrum oraz dzielnicach położonych nieopodal śródmieścia i wyróżniających się dobrym połączeniem komunikacyjnym z centrum Lublina. Wszystkie powierzchnie biurowe zlokalizowane są w atrakcyjnych punktach mapy biznesowej Lubina. Pomieszczenia i lokale na wynajem i sprzedaż, które oferujemy, znajdują się w nowych obiektach budowlanych, charakteryzujących się zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań architektonicznych.

Pozostało: 160 m2
picture

Narutowicza 55b

Lublin, Centrum

Budynek biurowo-usługowy zlokalizowany jest w ścisłym centrum Lublina przy ul. Narutowicza 55b. W biurowcu Narutowicza55b oferujemy Państwu 1 450 M2 nowoczesnej powierzchni biurowej usytuowanej na pięciu kondygnacjach. Minimalny moduł do wynajęcia od 160 M2.
Pozostało: 0 m2
picture

Centrum Kaskada

Lublin, Czechów

Centrum Kaskada to czterokondygnacyjny budynek oferujący nowoczesne powierzchnie biurowo - usługowe do wynajęcia o łącznej powierzchni 2 080 m2. Budynek w idealnej lokalizacji przy ul. Chodźki, charakteryzuje się zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań architektonicznych.

Nowe pomieszczenia biurowe na wynajem

Oferowane przez Chrzanowscy Development powierzchnie biurowe na wynajem i sprzedaż, są odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających najemców. Dzięki atrakcyjnemu położeniu w pobliżu Centrum Lublina i w bliskim sąsiedztwie wielu obiektów użyteczności publicznej, punktów usługowych i gastronomicznych, powierzchnie biurowe do wynajęcia oferowane przez Chrzanowscy Development idealnym miejscem do prowadzenia działalności gospodarczej.

Wszystkie pomieszczenia biurowe przeznaczone na sprzedaż i do wynajęcia znajdują się w nowych kompleksach biurowo-usługowych, które zaprojektowane zostały w zgodzie z aktualnymi tendencjami w dziedzinie architektury. Lokale mają zróżnicowane metraże, co umożliwia znalezienie powierzchni odpowiadającej własnym potrzebom i oczekiwaniom. Przestrzenie biurowe do wynajęcia, zostały zaprojektowane w sposób umożliwiający łatwe i ergonomiczne aranżowanie powierzchni według własnych upodobań. Atutem budynków, w których zlokalizowane zostały pomieszczenia do wynajęcia i na sprzedaż, jest naturalne doświetlenie pięter, uzyskane dzięki przeszkleniom i dużym oknom. Budynki oferują powierzchnie najwyższej jakości, zapewniając tym samym komfortowe i funkcjonalne środowisko pracy.

Dla maksymalnego komfortu najemców, zainteresowanych wynajmem powierzchni biurowej, w budynku znajduje się klimatyzacja, podłogi z możliwością dowolnego ułożenie okablowania, piony światłowodowe, systemy alarmowe, czujniki dymu oraz wysokiej jakości stolarka okienno-drzwiowa. Zastosowane w lokalach nowoczesne i ergonomiczne rozwiązania podnoszą komfort pracy, podnoszą prestiż oraz wpływają korzystnie na wizerunek przedsiębiorstwa. Wynajem lub kupno nowego biura w Lublinie z Chrzanowscy Development to minimum wysiłku przy zachowaniu maksimum korzyści.

do góry

Aktualności

30 marca 2018- biuro czynne w godzinach 8:00-14:002018-03-28

Informujemy, że dnia 30 marca 2018 roku nasze biuro będzie czynne do godziny 14:00.

Kontakt

Telefon:
(81) 740 37 87
Biuro sprzedaży:
Lublin, ul. W. Chodźki 27
Godziny otwarcia:
Poniedziałek- Piątek Godz. 8.00-17.00
Copyright by: Chrzanowscy Development Created by: milionoczu