Chrzanowscy Development

W sprzedaży

Mieszkania

Pozostało mieszkań: 30
picture

Leonówka bud. 5 - IV kwartał 2014 r.

Lublin, Botanik

II etap realizacji inwestycji Leonówka przy ul. Relaksowej. Termin przekazania budynku do użytkowania IV kwartał 2014 roku. Budynek nr 5 oferuje mieszkania o powierzchni od 30 do 75 m2, w dużej części są to mieszkania małe do 40 m2.
Pozostało mieszkań: 8
picture

Miodowa 9 - oddano do użytku

Zwierzyniec na Roztoczu

Wyjątkowa inwestycja położona w pobliżu licznych terenów zielonych Roztoczańskiego Parku Narodowego. Dwupiętrowy budynek znajduje się na ogrodzonym terenie z miejscami parkingowymi. Mieszkania o powierzchni od 27 do 52 m2 oferowane w cenie już od 3 190 zł/m2 w programie MdM.
Pozostało mieszkań: 1
picture

Strzembosza 3a - oddano do użytku

Lublin, Bazylianówka

OSTATNIE MIESZKANIE W CENIE 4 500 ZŁ/M2! Nowoczesny trzypiętrowy budynek z windami oraz podziemnym garażem położony w spokojnym miejscu i dobrze skomunikowanym z pozostałymi dzielnicami miasta. Dostępne mieszkania o powierzchni od 50 do 74 m2. Inwestycja oddana do użytku w marcu 2012 roku.
Pozostało mieszkań: 4
picture

Leonówka bud. 1 i 2 - oddano do użytku

Lublin, Botanik

Osiedle Leonówka to kompleks powstający przy ul. Relaksowej, oferujący funkcjonalne mieszkania o powierzchni od 34 do 94 m2. Projekt tworzy wyjątkową przestrzeń życia, dzięki wyszukanej architekturze budynków, dogodnej lokalizacji oraz atrakcyjnej aranżacji miejsc wypoczynku dla mieszkańców osiedla.

Lokale usługowe

Powierzchnia w sprzedaży: 2080 m2
picture

Centrum Kaskada

Lublin, Czechów

Centrum Kaskada to czterokondygnacyjny budynek oferujący nowoczesne powierzchnie biurowo - usługowe do wynajęcia o łącznej powierzchni 2 080 m2. Budynek w idealnej lokalizacji przy ul. Chodźki, charakteryzuje się zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań architektonicznych.
Powierzchnia w sprzedaży: 90 m2
picture

Leonówka

Lublin, Botanik

Lokale usługowe zlokalizowane są na parterze budynków i posiadają przeszklone witryny od północnej strony budynków. Obecnie w ofercie lokale w budynku nr 2 oraz budynku nr 5.

Garaże

Pozostało: 2
picture

Słoneczny Stok

Lublin, Czechów

Garaże przy ul. Kisielewskiego
do góry

Aktualności

WESOŁEGO ALLELUJA!2014-04-15

zdjecie Życzenia dla naszych Klientów

Kontakt

Telefon:
(81) 740 37 87
Biuro sprzedaży:
Lublin, ul. W. Chodźki 27
Godziny otwarcia:
Poniedziałek- Piątek Godz. 8.00-16.00
Copyright by: Chrzanowscy Development Created by: milionoczu