Chrzanowscy Development

Inwestycje deweloperskie w Lublinie

Naszą misją, jako dewelopera z doświadczeniem na rynku nieruchomości, jest zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych lubelskich rodzin. Zgodnie z koncepcją smart living, proponujemy miejsca do zamieszkania na terenie Lublina, które łączą atuty ekonomiczne z wyrazistym charakterem całej inwestycji. Oferujemy mieszkania o różnorodnym metrażu – od 27 do 119 metrów kwadratowych. Funkcjonalne i atrakcyjne cenowo mieszkanie znajdzie tu nie tylko singiel, ale i wielodzietna rodzina. Jako rzetelny deweloper z doświadczeniem, rozumiemy wymagania naszych klientów i wychodząc im naprzeciw poszukujemy optymalnych rozwiązań, które zaspokoją każde, nawet najbardziej wygórowane oczekiwania i potrzeby. Współpracujemy z rzetelnymi firmami wykonawczymi gwarantującymi terminowość oraz solidne wykonanie i wykończenie mieszkań. Aktualnie w naszej ofercie znajdują mieszkania w zrealizowanych inwestycjach oddanych do użytku oraz takich, które oczekują na zakończenie realizacji. Wszystkie inwestycje deweloperskie tworzą wyjątkową przestrzeń do życia dzięki ciekawej, nowoczesnej architekturze, przemyślanym projektom otoczenia i dogodnej lokalizacji.

W sprzedaży

Mieszkania

Pozostało mieszkań: 75
picture

Vieniava

Lublin, Spadochroniarzy

Jesteśmy w trakcie projektowania nowej inwestycji przy ul. Spadochroniarzy w Lublinie. Inwestycja będzie obejmowała budowę 2 budynków z 75 lokalami mieszkalnymi. Każdy budynek będzie miał 5 kondygnacji z garażem podziemnym.
Pozostało mieszkań: 11
picture

Leonówka bud. 8 - IV kwartał 2018 r.

Lublin, Botanik

Budynek nr 8 to VI etap inwestycji Osiedle Leonówka przy ul. Relaksowej. W ofercie mieszkania już od 39 - 114 m2. Termin przekazania do mieszkań do użytkowania to IV kwartał 2018 r.
Pozostało mieszkań: 11
picture

Leonówka bud. 7 - II kwartał 2018 r.

Lublin, Botanik

Budynek nr 7 to V etap inwestycji Osiedle Leonówka przy ul. Relaksowej. W ofercie mieszkania już od 39 - 114 m2. Termin przekazania do mieszkań do użytkowania to II kwartał 2018 r.
Pozostało mieszkań: 2
picture

Leonówka bud. 6 - IV kwartał 2017

Lublin, Botanik

IV etap realizacji inwestycji Leonówka przy ul. Relaksowej- budynek nr 6. Termin przekazania do użytkowania IV kwartał 2017 roku. W ofercie mieszkania o powierzchni od 39 do 119 m2.

Lokale usługowe

W ofercie dewelopera Chrzanowscy Development, znajdują się również deweloperskie inwestycje usługowe, które podobnie jak mieszkania, znajdują się w Lublinie. Wszystkie lokale są zaprojektowane w taki sposób, aby były jak najbardziej funkcjonalne i zapewniały firmom oraz punktom usługowym odpowiednią przestrzeń. Lokale usługowe znajdują się na parterze budynków mieszkalnych. Inwestycje posiadają przeszklone witryny od północnej strony, optymalne, zróżnicowane metraże oraz sprzyjające prowadzeniu biznesu lokalizacje, nieopodal najważniejszych arterii Lublina.

Powierzchnia w sprzedaży: 160 m2
picture

Leonówka

Lublin, Botanik

Lokale usługowe zlokalizowane są na parterze budynków i posiadają przeszklone witryny od północnej strony budynków. Obecnie w ofercie lokale w budynkach: nr 2 oraz nr 3 i 4.
Wynajem

Powierzchnie biurowe od dewelopera

W ofercie Chrzanowscy Development znajdują się również prestiżowe powierzchnie biurowe do wynajęcia, które doceni każdy przedsiębiorca. Oferujemy zarówno biura zlokalizowane w ścisłym centrum Lublina oraz położone w niedalekiej odległości od Śródmieścia. Wszystkie powierzchnie biurowe z oferty dewelopera Chrzanowscy położone są w dogodnych komunikacyjnie punktach, co stanowi niebywały atut naszych inwestycji deweloperskich, który szczególnie docenią pracownicy, kontrahenci i partnerzy biznesowi. Nowoczesne obiekty doskonale wpisują się w zabudowę Lublina. Potwierdzeniem profesjonalizmu naszego zespołu jest niezawodność i wysoka terminowość w realizacji poszczególnych inwestycji deweloperskich.

Pozostało: 160 m2
picture

Narutowicza 55b

Lublin, Centrum

Budynek biurowo-usługowy zlokalizowany jest w ścisłym centrum Lublina przy ul. Narutowicza 55b. W biurowcu Narutowicza55b oferujemy Państwu 1 450 M2 nowoczesnej powierzchni biurowej usytuowanej na pięciu kondygnacjach. Minimalny moduł do wynajęcia od 160 M2.
Pozostało: 0 m2
picture

Centrum Kaskada

Lublin, Czechów

Centrum Kaskada to czterokondygnacyjny budynek oferujący nowoczesne powierzchnie biurowo - usługowe do wynajęcia o łącznej powierzchni 2 080 m2. Budynek w idealnej lokalizacji przy ul. Chodźki, charakteryzuje się zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań architektonicznych.
do góry

Aktualności

30 marca 2018- biuro czynne w godzinach 8:00-14:002018-03-28

Informujemy, że dnia 30 marca 2018 roku nasze biuro będzie czynne do godziny 14:00.

Kontakt

Telefon:
(81) 740 37 87
Biuro sprzedaży:
Lublin, ul. W. Chodźki 27
Godziny otwarcia:
Poniedziałek- Piątek Godz. 8.00-17.00
Copyright by: Chrzanowscy Development Created by: milionoczu